Базовий Курс

місто Ужгород | 17-18 лютого

3 модулі по 2 дні

програма

курсу

01/ Основи плейбек-театру: місія, емоції та їхнє відображення, малі форми

Модуль присвячений введенню у світ плейбек-театру, ми познайомимось з історією та роллю плейбек-театру. Дізнаємось чим плейбек-театр корисний кожному учаснику/-ці та суспільству загалом. Дослідимо, які базові та багатокомпонентні емоції у нас є і що за ними стоїть, будемо працювати над засобами виразності різних емоційних станів.

02 / Середні форми: Коридори, Ехо. Робота з партнером, ритуал, команда, робота з модальностями, фокусами уваги

На модулі ми будемо навчатись підтримувати високий рівень енергії, розвивати усвідомлення (де я знаходжусь зараз, де моя увага?). Будемо знайомитись один з одним за допомогою театральних практик, багато рухатись та взаємодіяти один з одним та з музикантом (або музикою), грати на сцені, розвивати навички спонтанності та імпровізації. Обговоримо ролі та партнерів по сцені та особливості взаємодії у жанрі імпровізації.

03 / Асиміляція досвіду. Внутрішній перформанс. Ритуал. Відпрацювання акторських навичок

Ми будемо багато грати, закріплюючи все, що пройшли протягом базового курсу. Зіграємо перший внутрішній перформанс. Поговоримо про ритуальність простору та які ритуали бувають у плейбеці.

Проєкт “Нове життя: плейбек-театр як ключ до інтеграції /New life: playback theatre as a key to integration” реалізовує  ГО”Харківський фонд психологічних досліджень” за фінансової підтримки «Culture Helps / Культура допомагає» — проєкту, що співфінансується Європейським Союзом у межах спеціального конкурсу пропозицій для підтримки українських переміщених осіб та українського культурного та креативного секторів. Проєкт реалізовується Інша Освіта (UA) та zusa (DE)

хто буде поруч.

тренерка курсу

Наталія Шевченко

Психологиня за фахом, лідерка одного з перших плейбек-театрів в Харкові “Живе дзеркало”. В березні 2022 евакуювались з частиною команди в Ужгород, де створили нову збірну “Станція Уж”. В плейбеці з 2015 року, з 2016 займаюсь плейбеком з підлітками, зростила кілька команд плейбекерів. В плейбеці маю дуже великий досвід саме соціальних проектів, також займаюсь форум -театром. Маю віру в те, що кожна людина особлива і може реалізувати себе в плейбеці. У вільний від плейбек-театру час працюю лікарняним клоуном в команді “Файні носи”.

Світлана Маслова

Плейбек-акторка, тренерка, кондакторка плейбек-театру “Станція Уж”.

Активно займаюсь плейбеком з 2020 року. Пройшла Базовий сертифікаційний курс з плейбек-,театру, тематичні тренінги і спеціалізації, тренерський курс з підготовки  тренерів Базового курсу з плейбек-театру, навчаюсь на Просунутому курсі “Плейбек-практик”. Була учасницею плейбек-театру “Живе дзеркало” (Харків).

У квітні 2022 року переїхала з Харкова до Ужгорода, де разом з колегами створила театр “Станція Уж”. Разом з командою зіграли понад 80 плейбек-перформансів, провели більше 190 майстер-класів, курс для дорослих “Плейбек-театр і soft skills”, проводимо навчання підлітків в “Підлітковій студії Станція Уж”, з якої вже виріс перший в Ужгороді підлітковий плейбек-театр.

Анастасія Карандашова

◉ Сертифікована акторка плейбек-театру та перформерка

  Тренерка базового курсу від УШПТ

  У плейбек-теарі з 2017 року:  “Відтінки Sинього” Одеса (до 2023), “Станція Уж” Ужгород (з 2022)

  Співзасновниця  арт-простору “Станція Уж” та тренерка студій для підлітків та дорослих

  Психологиня та волонтерка

У плейбек-театрі ціную поєднання фізичного театру, метафор, емоційного відгуку на історію та відчуття зв’язку з глядачами

Після цього курсу ви

01/

розвините свою спонтанність

02/

зростите впевненість у собі

03/

навчитесь активного слухання

04/

опануєте майстерністю імпровізації

05/

навчитеся взаємодіяти та краще розуміти інших

06/

удосконалите навички публічних виступів

07/

відкриєте у собі актора/акторку

08/

долучитеся до плейбек-спільноти

Відгуки

є питання?

у нас є відповіді

Яка вартість участі у навчанні?

Вартість участі у навчанні безкоштовна.

Як довго триватиме курс?

Курс складається із 3 модулів. Тривалість 1-го модуля 2 дні (субота та неділя) з 10:00 до 19:00.

Де буде проходити навчання?

У місті Ужгород, вул. Швабська 9.

У мене залишилися питання

Зверніться до тренерки проєкту – Наталія (+380984401058).